NYA UPPDRAG

NYA UPPDRAG

Johan Abrahmasson

johan@birdh.se 070-771 29 98

Vi älskar utmaningar, produktionsuppdrag och komplexa kommunikationsbehov. Hör av dig till Johan så ska vi se hur vi kan hjälpa just dig.

BLI EN AV OSS

BLI EN AV OSS

Karriär på Birdh

jobba@birdh.se

Vi är alltid på jakt efter fler fantastiska kollegor. Du är välkommen att skicka spontana förfrågningar. Bifoga alltid cv och ett urval arbetsprover.

Hur kan vi hjälpa dig?

Har du contentutmaningar, vill du bli en del av vårt nätverk eller söker du kanske praktikplats? Fyll i dina uppgifter så ser vi till att ditt meddelande landar rätt.

Johan Abrahamsson

Johan Abrahamsson

vd

johan@birdh.se 070-771 29 98
Henrik Lindskog

Henrik Lindskog

kreativ chef

henrik@birdh.se 073-654 19 80
Julia Lindström

Julia Lindström

content manager

julia@birdh.se 073-637 77 62
Lovisa Olai

Lovisa Olai

content manager

lovisa@birdh.se 070-548 46 40
Victor Olsson

Victor Olsson

content manager

victor@birdh.se 076-594 01 80
Natasja Ljungdahl

Natasja Ljungdahl

försäljning och marknad

natasja@birdh.se 070-210 98 52

Få vårt nyhetsbrev

Insikter, koll och sådant vi gillar. Bli en del av vårt nätverk och prenumerera på Birdhs nyhetsbrev.

Birdh